Aktualności

Wyszukiwarka

Wybierz rok

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019 -2020

Szanowni Państwo w załączniku znajduje się "Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

INFORMACJA O EGZAMINIE - DNI WOLNE

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, dni: 16.06.2020 (wtorek), 17.06.2020 (środa) oraz 18.06.2020 (czwartek) są dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych. Zatem nie będą się odbywały zajęcia zdalne. W tych dniach uczniowie klasy VIII piszą egzamin. Nauczyciele będą pracowali w komisjach egzaminacyjnych w szkole macierzystej oraz w SP Czarne...

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Szanowni Państwo prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w załącznikach.

INFORMACJE NA TEMAT ZDAWANIA PODRĘCZNIKÓW

Szanowni Państwo w załączniku znajdują się informacje dotyczące zdawania podręczników.

KONSULTACJE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW

Od 1 czerwca 2020 roku uczniowie mogą odbywać konsultacje na terenie szkoły z nauczycielami według załączonego harmonogramu.

Przekazanie komputerów.

"ZDALNA SZKOŁA"

"W ramach projektu "Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej" gmina Wielgie otrzymała dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego do realizacji zdalnego nauczania. Pan Tadeusz Wiewiórski - Wójt Gminy Wielgie przekazał szkole pięć laptopów, które trafiły do zainteresowanych w celu umożliwienia...

INFORMACJE DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA I PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W CZASIE PANDEMII

Szanowni Państwo w załącznikach znajduje się "Procedura funkcjonowania oddziału przedszkolnego/punktu przedszkolnego/ w czasie pandemii" i "Zarządzenie i regulamin przyjęcia i pobytu dzieci w czasie pandemii".

PRZEDSZKOLA I PUNKTY PRZEDSZKOLNE BĘDĄ NADAL ZAMKNIĘTE

Informujemy, że 6 maja 2020 roku przedszkola i punkty przedszkolne w Gminie Wielgie nie zostaną uruchomione. Szczegółowe stanowisko w tej sprawie przedstawi w przyszłym tygodniu Wójt p. Tadeusz Wiewiórski.

Zatrzymaj banner przewijany